Widgety na Twoją stronę

reklama

Widgety na stronę internetową to małe aplikacje lub narzędzia, które można zintegrować z witryną internetową. Widgety są zazwyczaj niewielkimi interaktywnymi elementami, które można umieścić na stronie internetowej, aby wyświetlać różne treści, takie jak mapy, kalendarze, pogodę, przyciski do udostępniania w mediach społecznościowych, formularze, listy produktów, a nawet wideo.

Widgety są użyteczne, ponieważ pozwalają na szybkie dodanie funkcjonalności do witryny bez konieczności pisania kodu od podstaw. Są one również łatwe do instalacji i konfiguracji, ponieważ większość dostępnych na rynku widgetów jest zaprojektowana z myślą o użytkownikach bez zaawansowanych umiejętności programistycznych.

Poniżej znajdziesz listę dostępnych widgetów, które możesz w prosty sposób umieścić na swojej stronie internetowej. Wybierz interesujący Cię kalkulator z listy, podaj tytuł, a następnie wybierz szerokość widgetu, który najlepiej pasuje do Twojej strony. Otrzymasz kod HTML, który po wklejeniu na swoją stronę, spowoduje wyświetlenie wybranej przez Ciebie funkcjonalności.

Instrukcja

Aby dodać widget na swoją stronę, wykonaj następujące kroki:

  1. Wybierz kalkulator z listy powyżej
  2. Podaj tytuł widgetu
  3. Wybierz szerokość widgetu
  4. Skopiuj kod HTML, który pojawi się na ekranie
  5. Wklej kod HTML na swoją stronę internetową w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić kalkulator
Podgląd widgetu:

Podsumowanie

Jeśli masz problemy z osadzeniem widgetu lub jego działaniem, napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego, lub z chat'a na facebook'u.

Potrzebujesz narzędzia, którego tu jeszcze nie ma? Napisz, a my postaramy się je dodać w pierwszej kolejności.