Kalkulator słów i znaków pozwalana na szybkie i automatyczne zliczenie słów i znaków tekście. Wpisz lub wklej poniżej dowolny tekst i przekonaj się ile zawiera słów i znaków (zarówno z jak i bez spacji oraz innych białych znaków).
Wyniki pojawią się poniżej pola tekstowego. Osobno dla ilości słów i dla ilości znaków ze spacjami, i ilości znaków bez spacji.

Ilość słów:
0
Ilość znaków ze spacjami:
0
Ilość znaków bez spacji:
0

Kalkulator słów i znaków - zastosowanie

Nasze narzędzie przyda się każdemu kto potrzebuje informacji na temat słów i znaków w tekście. Jeśli jesteś copywriterem to w swojej pracy jednym z wymagań co do tworzonego tekstu jest ilość słów lub znaków.

Copywriterzy często podają stawkę za 1000 znaków ze spacjami. Nasz kalkulator szybko policzy ile dokładnie napisany tekst zawiera znaków. Dzięki temu, jako osoba zamawiająca tekst, będziesz mógł szybko sprawdzić czy spełnia on wymagania co do ilości znaków.

A może nauczyciel zlecił Ci napisanie pracy, która musi zawierać minimalną ilość słów? Nasz kalkulator szybko poda ile słów zawiera Twój tekst. Możesz go pisać online i na bieżąco śledzić postęp swojej pracy. A nauczyciel łatwo sprawdzi czy dostarczone przez uczniów prace zawierają ustaloną liczbę.